Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA]

Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA] 10 Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA]
Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA] / bialystok.pl
Ilustracja do artykułu: Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA]

Zdarza się, że narzekamy na komunikację miejską. Niektórzy są niezadowoleni z liczby połączeń, inni z tego, gdzie autobusy dojeżdżają. A co na temat białostockiego transportu mają do powiedzenia twórcy Nonsensopedii? Sprawdźcie! 

Przeszukaliśmy zakamarki internetu żeby sprawdzić, co śmieszy w naszym mieście. Okazuje się, że takich rzeczy jest bez liku. Jedną z nich jest białostocka komunikacja miejska. Twórcy strony Nonsensopedia nie zostawili na niej suchej nitki!

Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, jakie absurdy skrywają linie autobusowe stolicy województwa podlaskiego. 

>>> Białystok na przełomie lat 50. i 60. Zobacz niesamowite wideo! [WIDEO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy