Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA]

Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA] 10 Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA]
Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA] / bialystok.pl
Ilustracja do artykułu: Absurdy białostockiej komunikacji - czyli humorystycznie o liniach autobusowych w naszym mieście [GALERIA]

Zdarza się, że narzekamy na komunikację miejską. Niektórzy są niezadowoleni z liczby połączeń, inni z tego, gdzie autobusy dojeżdżają. A co na temat białostockiego transportu mają do powiedzenia twórcy Nonsensopedii? Sprawdźcie! 

Przeszukaliśmy zakamarki internetu żeby sprawdzić, co śmieszy w naszym mieście. Okazuje się, że takich rzeczy jest bez liku. Jedną z nich jest białostocka komunikacja miejska. Twórcy strony Nonsensopedia nie zostawili na niej suchej nitki!

Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, jakie absurdy skrywają linie autobusowe stolicy województwa podlaskiego. 

>>> Białystok na przełomie lat 50. i 60. Zobacz niesamowite wideo! [WIDEO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy