12 dowodów na to, że jesteś prawdziwym białostoczaninem [GALERIA]

12 dowodów na to, że jesteś prawdziwym białostoczaninem [GALERIA] 12 12 dowodów na to, że jesteś prawdziwym białostoczaninem [GALERIA]
12 dowodów na to, że jesteś prawdziwym białostoczaninem [GALERIA] / wikipedia.org/KarolRutkowski/CC
Ilustracja do artykułu: 12 dowodów na to, że jesteś prawdziwym białostoczaninem [GALERIA]

 "Dziurawe" schody przy PKP, bazar na Kawaleryjskiej, "Dojki" - każdy białostoczanin słysząc te słowa wie o co chodzi. Co jeszcze świadczy o tym, że jesteście ze stolicy Podlasia? Sprawdźcie w galerii!

Central, "Dojki", bazar przy Kawaleryjskiej - w naszym mieście mamy kultowe miejsca i charakterystyczne określenia, o których wie niemal każdy mieszkaniec. Co prawda kilka z tych przykładów dotyczy tylko młodego pokolenia, ale są i takie rzeczy, które nie zmieniły się od wielu lat.

Nasza lista zawiera tylko kilkanaście propozycji, a można przecież je mnożyć i mnożyć. Dlatego piszcie, komentujcie i pamiętajcie, aby potraktować to z lekkim przymrużeniem oka.

>>> Najzabawniejsze memy o Białymstoku. Niektóre zrozumieją tylko mieszkańcy! [GALERIA]

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy