Wiemy, kto wygrał 5. PKO Białystok Półmaraton. Zobaczcie relację z wydarzenia [ZDJĘCIA]

5. PKO Białystok Półmaraton 22 5. PKO Białystok Półmaraton
5. PKO Białystok Półmaraton / Patrycja Roman
Ilustracja do artykułu: Wiemy, kto wygrał 5. PKO Białystok Półmaraton. Zobaczcie relację z wydarzenia [ZDJĘCIA]

To było prawdzie święto biegaczy. Christine Moraa Ojgo i Silas Kiprono Too okazali się najlepsi w swoich kategoriach na dystansie 20 kilometrów podczas 5. PKO Białystok Półmaraton.  

Zwycięscy wśród mężczyzn Silasowi Kiprono Too przebiegnięcie dystansu zajęło 1 godzinę 5 minut i 58 sekund. Minutę po nim na metę wpadł jego rodak Abel Kibet Rop, następny był Paweł Ochal z Bydgoszczy. Najszybsza wśródkobiet była Kenijka Christine Moraa Ojgo. Drugie miejsce zajęła Anna Łapińska pochodząca z Białegostoku,  trzecie - Olga Krautsova.

W biegach na 5 i 20 kilometrów ulicami stolicy Podlasia uczestniczyło w sumie około 3.5 tysiąca osób. Biegli uczestnicy z 15 krajów, między innymi z Polski, Białorusi, Kenii czy Litwy. Wszyscy wystartowali spod Pałacu Branickich o 10:00.

Wyniki znajdziecie tutaj - bialystokpolmaraton.pl

>>> Noc Muzeów 2017 w Białymstoku. Jakie atrakcje? [PROGRAM, WYDARZENIA, DATA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?

28 min
Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej niesie za sobą mocne przesłanie! Trzeba być cierpliwym i pamiętać, że nasze czyny wracają, jak bumerang. Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 16 min.
Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz prezentuje nowy singiel pt. Dzielne Kobiety, który zapowiada autorski solowy album artystki, wydany po raz pierwszy pod jej własnym nazwiskiem.   

2 godz. 39 min.
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

2 godz. 48 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy