Wiemy, kto wygrał 5. PKO Białystok Półmaraton. Zobaczcie relację z wydarzenia [ZDJĘCIA]

5. PKO Białystok Półmaraton 22 5. PKO Białystok Półmaraton
5. PKO Białystok Półmaraton / Patrycja Roman
Ilustracja do artykułu: Wiemy, kto wygrał 5. PKO Białystok Półmaraton. Zobaczcie relację z wydarzenia [ZDJĘCIA]

To było prawdzie święto biegaczy. Christine Moraa Ojgo i Silas Kiprono Too okazali się najlepsi w swoich kategoriach na dystansie 20 kilometrów podczas 5. PKO Białystok Półmaraton.  

Zwycięscy wśród mężczyzn Silasowi Kiprono Too przebiegnięcie dystansu zajęło 1 godzinę 5 minut i 58 sekund. Minutę po nim na metę wpadł jego rodak Abel Kibet Rop, następny był Paweł Ochal z Bydgoszczy. Najszybsza wśródkobiet była Kenijka Christine Moraa Ojgo. Drugie miejsce zajęła Anna Łapińska pochodząca z Białegostoku,  trzecie - Olga Krautsova.

W biegach na 5 i 20 kilometrów ulicami stolicy Podlasia uczestniczyło w sumie około 3.5 tysiąca osób. Biegli uczestnicy z 15 krajów, między innymi z Polski, Białorusi, Kenii czy Litwy. Wszyscy wystartowali spod Pałacu Branickich o 10:00.

Wyniki znajdziecie tutaj - bialystokpolmaraton.pl

>>> Noc Muzeów 2017 w Białymstoku. Jakie atrakcje? [PROGRAM, WYDARZENIA, DATA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Bilety na najbardziej roztańczony festiwal w Polsce już w sprzedaży! Ostróda Festiwal po raz kolejny będzie wydarzeniem muzycznym roku, a wszystko już 28 i 29 lipca w Czerwonych Koszarach!

2 godz. 38 min.
Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2 - poznaliśmy datę premiery nowych odcinków jednego z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Sprawdź szczegóły drugiego sezonu hitowej produkcji HBO.

4 godz. 14 min.
Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29 lipca jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wywołuje sporo emocji. Wszystko za sprawą sędziego, który pochodzi z...Warszawy. Gdzie obejrzeć mecz? Będzie transmisja TV i ONLINE?

4 godz. 43 min.
Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah to nowa najpopularniejsza aplikacja. Co to jest Sarahah i co ma wspólnego ze Snapchatem? Czy jest bezpieczna? Sprawdzamy, o co chodzi!

5 godz. 9 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy