W niedzielę wielki finał "żonkilowej" kwesty. Czeka na was moc atrakcji

Zdjęcie z artykułu: W niedzielę wielki finał "żonkilowej" kwesty. Czeka na was moc atrakcji W ten weekend zakwitną "Pola Nadziei"; pixabay.com/Kineswide/CC0
Ilustracja do artykułu W niedzielę wielki finał "żonkilowej" kwesty. Czeka na was moc atrakcji

Już w tę niedzielę odbędzie się kulminacja "żonkilowej" kwesty. Chodzi o kampanię społeczną "Pola Nadziei", która ma na celu propagowanie idei wolontariatu i bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom.

"Pola Nadziei” - to już siódma edycja kampanii społecznej, którą na Podlasiu organizuje Fundacja „Pomóż Im”. W niedzielę (21.05) na ulicach, placach i w galeriach handlowych w Białymstoku, Łomży i wielu innych podlaskich miastach każdy będzie mógł wrzucić symboliczną złotówkę do puszki.

- Jesienią w bardzo wielu miejscach i dzięki życzliwości wielu instytucji posadziliśmy żonkile, które symbolizują nadzieję. Kwiaty zakwitły wiosną i mają w symboliczny sposób zwrócić uwagę na trudny los naszych podopiecznych. Ta szczególna kampania społeczna ma przede wszystkim uwrażliwić społeczeństwo na chorobę i cierpienie osób, które znajdują się w najbliższej okolicy - mówi Arnold Sobolewski, prezes Fundacji "Pomóż Im”. 

 Na wszystkich, którzy przyjdą do galerii czeka moc atrakcji. Wszystko zacznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 18.00. W programie między innymi: malowanie twarzy, pokaz ratownictwa medycznego i pokaz gimnastyki artystycznej. Barwną zumbę zatańczą uczniowie Fabryki Tańca. Dodatkowo salon „Twój styl” zaproponuje paniom dzień metamorfozy. Specjaliści wizażu indywidualnie dobiorą fryzury i makijaż. 

Pieniądze zostaną przeznaczone na opiekę nad maluchami z hospicjum. W zamian za datki, darczyńcy otrzymają symbolizujące nadzieję żonkile.​ Szczegóły TUTAJ!

>>> Juwenalia 2017 w Białymstoku. Studenci ponownie opanują miasto! [ARTYŚCI, ATRAKCJE, PROGRAM]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?

23 min
Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej niesie za sobą mocne przesłanie! Trzeba być cierpliwym i pamiętać, że nasze czyny wracają, jak bumerang. Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 11 min.
Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz prezentuje nowy singiel pt. Dzielne Kobiety, który zapowiada autorski solowy album artystki, wydany po raz pierwszy pod jej własnym nazwiskiem.   

2 godz. 34 min.
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

2 godz. 43 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy