W niedzielę wielki finał "żonkilowej" kwesty. Czeka na was moc atrakcji

Zdjęcie z artykułu: W niedzielę wielki finał "żonkilowej" kwesty. Czeka na was moc atrakcji W ten weekend zakwitną "Pola Nadziei"; pixabay.com/Kineswide/CC0
Ilustracja do artykułu W niedzielę wielki finał "żonkilowej" kwesty. Czeka na was moc atrakcji

Już w tę niedzielę odbędzie się kulminacja "żonkilowej" kwesty. Chodzi o kampanię społeczną "Pola Nadziei", która ma na celu propagowanie idei wolontariatu i bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom.

"Pola Nadziei” - to już siódma edycja kampanii społecznej, którą na Podlasiu organizuje Fundacja „Pomóż Im”. W niedzielę (21.05) na ulicach, placach i w galeriach handlowych w Białymstoku, Łomży i wielu innych podlaskich miastach każdy będzie mógł wrzucić symboliczną złotówkę do puszki.

- Jesienią w bardzo wielu miejscach i dzięki życzliwości wielu instytucji posadziliśmy żonkile, które symbolizują nadzieję. Kwiaty zakwitły wiosną i mają w symboliczny sposób zwrócić uwagę na trudny los naszych podopiecznych. Ta szczególna kampania społeczna ma przede wszystkim uwrażliwić społeczeństwo na chorobę i cierpienie osób, które znajdują się w najbliższej okolicy - mówi Arnold Sobolewski, prezes Fundacji "Pomóż Im”. 

 Na wszystkich, którzy przyjdą do galerii czeka moc atrakcji. Wszystko zacznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 18.00. W programie między innymi: malowanie twarzy, pokaz ratownictwa medycznego i pokaz gimnastyki artystycznej. Barwną zumbę zatańczą uczniowie Fabryki Tańca. Dodatkowo salon „Twój styl” zaproponuje paniom dzień metamorfozy. Specjaliści wizażu indywidualnie dobiorą fryzury i makijaż. 

Pieniądze zostaną przeznaczone na opiekę nad maluchami z hospicjum. W zamian za datki, darczyńcy otrzymają symbolizujące nadzieję żonkile.​ Szczegóły TUTAJ!

>>> Juwenalia 2017 w Białymstoku. Studenci ponownie opanują miasto! [ARTYŚCI, ATRAKCJE, PROGRAM]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Bilety na najbardziej roztańczony festiwal w Polsce już w sprzedaży! Ostróda Festiwal po raz kolejny będzie wydarzeniem muzycznym roku, a wszystko już 28 i 29 lipca w Czerwonych Koszarach!

2 godz. 37 min.
Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2 - poznaliśmy datę premiery nowych odcinków jednego z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Sprawdź szczegóły drugiego sezonu hitowej produkcji HBO.

4 godz. 13 min.
Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29 lipca jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wywołuje sporo emocji. Wszystko za sprawą sędziego, który pochodzi z...Warszawy. Gdzie obejrzeć mecz? Będzie transmisja TV i ONLINE?

4 godz. 42 min.
Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah to nowa najpopularniejsza aplikacja. Co to jest Sarahah i co ma wspólnego ze Snapchatem? Czy jest bezpieczna? Sprawdzamy, o co chodzi!

5 godz. 8 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy