W Lesie Zwierzynieckim powstaną alejki dla pieszych i rowerzystów

Zdjęcie z artykułu: W Lesie Zwierzynieckim powstaną alejki dla pieszych i rowerzystów W Lesie Zwierzynieckim postaną alejki dla pieszych i rowerzystów; UM Białystok
Ilustracja do artykułu W Lesie Zwierzynieckim powstaną alejki dla pieszych i rowerzystów

W Lesie Zwierzynieckim zostaną wybudowane cztery alejki dla pieszych i rowerzystów. Nowe drogi mają być gotowe pod koniec 2018 roku.  

Alejki będą przebiegać między ulicą Świerkową, a 11 listopada oraz w okolicach Domu Dziecka do skrzyżowania z ul. Wiosenną oraz alejkę A3 – od ul. 11 Listopada do ul. Kawaleryjskiej. Wybudowane zostanie również przejście przez ul. 11 Listopada i rozwidlenie za tą ulicą do istniejącej ścieżki i w stronę kampusu. 

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał 80 dni na opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie pozwolenia na budowę. Budowa alejek A1, A3 i A4 ma zakończyć się w I połowie grudnia 2018 roku.

Miasto ogłosiło przetarg w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Jest możliwość składania ofert na każdą z nich osobno. Oferty można składać w Departamencie Inwestycji przy ul. Składowej 11 do 17 sierpnia.

>>> Praca przy budowie nowego PKS-u wre! Zobaczcie zdjęcia [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

34 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 20 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 24 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 46 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy