W Białymstoku odbył się Przystanek Deskorolkowych Mistrzostw Polski [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: W Białymstoku odbył się Przystanek Deskorolkowych Mistrzostw Polski [WIDEO] Deskorolkowe Mistrzostwa Polski; Łukasz Stepaniuk
Ilustracja do artykułu W Białymstoku odbył się Przystanek Deskorolkowych Mistrzostw Polski [WIDEO]

12 sierpnia (w sobotę) na SkatePlazie w parku im. Jadwigi Dziekońskiej w Białymstoku pojawili się najlepsi zawodnicy z całej Polski oraz zagranicy w jeździe na deskorolce. Organizatorami zawodów było Miasto Białystok i Stowarzyszenie Ślizg.

 W trzech kategoriach OPEN, UNDER 16 oraz GIRLS można było wygrać 5000 zł, nagrody rzeczowe, a także kolejne Dzikie Karty otwierające drogę do FINAŁU! Zawody odbyły się w tropikalnych upałach, gdyż podczas zawodów temperatura nie spadała poniżej trzydziestu stopni. 

Mistrzostwa z kamerą odwiedził reporter Radia Eska, Łukasz Stepaniuk:
 

WYNIKI:
Junior:
Filip Szalak 90,1
Jean Semaan 62,9
Dawid Dubas 62,3
Open:
Tomek Ziółkowski 92,3
Rafał Modranka 92
Damian Bojko 86,3
Best Trick:
Kamil Karwowski

>>> Mamy kolejnego "ekstraklasowicza"

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

18 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 4 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 8 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 30 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy