"Trzeźwy poranek" na Podlasiu - wcale nie taki trzeźwy

Zdjęcie z artykułu: "Trzeźwy poranek" na Podlasiu - wcale nie taki trzeźwy Nietrzeźwy poranek na Podlasiu; policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu "Trzeźwy poranek" na Podlasiu - wcale nie taki trzeźwy

Ośmiu pijanych kierowców wsiadło dziś za kółko w Podlaskiem. Policjanci przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek".

Podlascy policjanci skontrolowali 3500 tysiąca kierujących. Okazało się, że ośmiu z nich było pijanych!

Jednym z takich kierujących okazał się zatrzymany w rejonie Studzienek 29-latek podróżujący audi. Badanie trzeźwości mieszkańca powiatu sokólskiego wykazało, że miał on około 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i odpowie teraz przed sądem.

Sąd oceni także postępowanie 40-letniego mieszkańca Białegostoku. Ten na ulicy Meksykańskiej w Białymstoku „wpadł” w trakcie badania przeprowadzonego przez policjantów miejscowej komendy. Okazało się, że wsiadł za kierownicę mając w organizmie przeszło 0,5 promila alkoholu. 40-latek stracił prawo jazdy.

Policjanci zapowiadają, że będą przeprowadzać więcej takich działań.

>>> Uwaga, na Podlasie wracają przymrozki!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 55 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 13 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 52 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 55 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy