Tragiczny wypadek w Dobrzyniewie Dużym. Zginął motocyklista

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny wypadek w Dobrzyniewie Dużym. Zginął motocyklista Policja poszukuje świadków wypadku w Dobrzyniewie Dużym; policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Tragiczny wypadek w Dobrzyniewie Dużym. Zginął motocyklista

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło w Dobrzyniewie Dużym. W wyniku zdarzenia zginął motocyklista.

Do zdarzenia doszło 24 lipca 2017 o godzinie 21:15 w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Na skrzyżowaniu dróg Kościelnej i Białostockiej z drogą krajową nr 65  samochód marki Opel Combo zderzył się z jadącym drogą DK 65 w kierunku Ełku motocyklem marki Suzuki. Motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć.

Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, o kontakt osobisty z Komisariatem Policji Łapach lub telefoniczny pod numerem: /85/ 715 82 08, /85/ 715 82 21 lub /85/ 715 82 00 (dyżurny KP Łapy) bądź z najbliższą jednostką Policji - telefon 997 lub 112.

>>> Wypadek w okolicach Grajewa. 7 osób trafiło do szpitala

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

22 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 8 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 12 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 34 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy