Tragiczny pożar w Hajnówce. Nie żyje kobieta

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny pożar w Hajnówce. Nie żyje kobieta Tragiczny pożar w Hajnówce; pixabay.com/Stones/CC0
Ilustracja do artykułu Tragiczny pożar w Hajnówce. Nie żyje kobieta

Tragiczny poranek w Hajnówce. ​Kilka minut po czwartej nad ranem spalił się dom jednorodzinny przy ulicy Zajęczej.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 4:20. Gdy służby ratunkowe przybyły na miejsce cały dom był już w ogniu. W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów straży pożarnej.

Z żywiołu udało się wydostać starszemu mężczyźnie. Osiemdziesięciolatek z poparzeniami trafił do szpitala. Niestety zginęła jego 78-letnia małżonka.

>>> Podlaskie: 49-latek sam wymierzył sprawiedliwość… łopatą

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 55 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 13 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 52 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 55 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy