Śmiertelny wypadek w Supraślu. Nie żyje rowerzysta

Zdjęcie z artykułu: Śmiertelny wypadek w Supraślu. Nie żyje rowerzysta Śmiertelny wypadek w Supraślu; pixabay.com/fsHH/CC0
Ilustracja do artykułu Śmiertelny wypadek w Supraślu. Nie żyje rowerzysta

Śmiertelne potrącenie rowerzysty przy ulicy Białostockiej w Supraślu. Policja ustala szczegóły wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (20.03) po godzinie 5:00. Przy ulicy Białostockiej w Supraślu kierowca audi A4 potrącił rowerzystę. Niestety, 53-letni mężczyzna nie przeżył.

Kierujący pojazdem został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Policja ustala, co było przyczyną tego zdarzenia i apeluje o ostrożność. 

>>> Białystok: Pół miliona złotych na nowoczesny sprzęt. Porodówka szpitala wojewódzkiego z miejskim wsparciem

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 53 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 11 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 50 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 53 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy