Sklepy otwarte w Białymstoku w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca?

Zdjęcie z artykułu: Sklepy otwarte w Białymstoku w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca? Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca?; pixabya.com/Alexas_Fotos/CC0
Ilustracja do artykułu Sklepy otwarte w Białymstoku w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca?

Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca w Białymstoku? Podpowiadamy, które sklepy i placówki handlowe będą otwarte w Boże Ciało.

W Boże Ciało (15.06) w Białymstoku będzie czynna większość małych sklepów sieciówek takich jak Fresh Market czy Żabka. Otwarte będą także małe osiedlowe sklepiki, w których za ladą może stanąć właściciel. 

Nie będziemy mieli problemu z zatankowaniem samochodu, ponieważ stacje benzynowe będą świadczyły swoje usługi całodobowo. Czynne będą również apteki dyżurujące. Należy jednak pamiętać, że sklepy będą czynne w niestandardowych godzinach.  

W Białymstoku powinny być otwarte również lokale gastronomiczne: pizzerie, bary fast-foody, restauracje, a także kina. Zamknięte będą natomiast sklepy wielkopowierzchniowe, czyli super i hipermarkety. Także większość sklepów w galeriach handlowych będzie 15 czerwca nieczynna (z wyjątkiem lokali gastronomicznych i kin).

>>> Prezydent Andrzej Duda odznaczył pośmiertnie dwóch strażaków z Białegostoku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy