Sklepy otwarte w Białymstoku w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca?

Zdjęcie z artykułu: Sklepy otwarte w Białymstoku w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca? Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca?; pixabya.com/Alexas_Fotos/CC0
Ilustracja do artykułu Sklepy otwarte w Białymstoku w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca?

Gdzie zrobić zakupy 15 czerwca w Białymstoku? Podpowiadamy, które sklepy i placówki handlowe będą otwarte w Boże Ciało.

W Boże Ciało (15.06) w Białymstoku będzie czynna większość małych sklepów sieciówek takich jak Fresh Market czy Żabka. Otwarte będą także małe osiedlowe sklepiki, w których za ladą może stanąć właściciel. 

Nie będziemy mieli problemu z zatankowaniem samochodu, ponieważ stacje benzynowe będą świadczyły swoje usługi całodobowo. Czynne będą również apteki dyżurujące. Należy jednak pamiętać, że sklepy będą czynne w niestandardowych godzinach.  

W Białymstoku powinny być otwarte również lokale gastronomiczne: pizzerie, bary fast-foody, restauracje, a także kina. Zamknięte będą natomiast sklepy wielkopowierzchniowe, czyli super i hipermarkety. Także większość sklepów w galeriach handlowych będzie 15 czerwca nieczynna (z wyjątkiem lokali gastronomicznych i kin).

>>> Prezydent Andrzej Duda odznaczył pośmiertnie dwóch strażaków z Białegostoku

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy