Roboty z Politechniki Białostockiej pojechały do Stanów Zjednoczonych

Zdjęcie z artykułu: Roboty z Politechniki Białostockiej pojechały do Stanów Zjednoczonych Roboty z PB w Stanach; Politechnika Białostocka
Ilustracja do artykułu Roboty z Politechniki Białostockiej pojechały do Stanów Zjednoczonych

Bizony z Politechniki Białostockiej na największych na świecie zawodach robotów w Stanach Zjednoczonych. Organizatorzy Robogames 2017 zaplanowali w tym roku ponad 50 konkurencji. ​

Drużyna Bizonów z Wydziału Elektrycznego - startuje w kategorii autonomicznych robotów sumo o wadze do 3kg. Stawka jest wysoka - robot, który zdobędzie pierwsze miejsce w tych zawodach zdobywa certyfikat umożliwiający występ w wielkim finale podczas największych zawodów robotów sumo w Tokio w Japonii.

W skład Polish Bison Team wchodzą członkowie Koła Naukowego Automatyki i Robotyki: Mateusz Czega, Nils Thernström, Tomasz Szczurko i Krzysztof Matus. Poza drużyną z Białegostoku w tej kategorii zarejestrowane są 24 roboty, gównie z USA, Brazylii oraz Meksyku.

Białostockiej drużynie- życzymy powodzenia!

>>> Wiedzieliście, że te marki są z Podlasia?! Znane są w całej Polsce, a nawet na świecie! [GALERIA]

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 57 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 15 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 54 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 57 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy