Pogoda na weekend w Białymstoku! Sprawdźcie, czy bardziej przyda wam się parasol czy okulary przeciwsłoneczne [PROGNOZA POGODY]

Zdjęcie z artykułu: Pogoda na weekend w Białymstoku! Sprawdźcie, czy bardziej przyda wam się parasol czy okulary przeciwsłoneczne [PROGNOZA POGODY] Pogoda na weekend nie zapowiada się słonecznie; Skitterphoto/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Pogoda na weekend w Białymstoku! Sprawdźcie, czy bardziej przyda wam się parasol czy okulary przeciwsłoneczne [PROGNOZA POGODY]

Macie plany na weekend? Lepiej dokładnie sprawdźcie pogodę, bo na wypoczynek nad wodą i grillowanie są niewielkie szanse.

Co chwila słyszymy doniesienia o upałach nawiedzających południową Polskę. Na ulicach ustawiane są kurtyny wodne, umożliwiające schłodzenie się. Wraz z upałami przychodzą burze, które często kończą się zniszczonymi samochodami, przewróconymi drzewami - na szczęście, na Podlasiu możemy być spokojni. Nam upały i burza nie grożą.

Powodów do zadowolenia jednak nie ma, bowiem pogoda, jak na tę porę roku jest wyjątkowo kapryśna. Ostatnie dni mieliśmy na zmianę słońce i deszcz, a prognozy na najbliższy weekend mówią jedynie o tym drugim. Będzie pochmurnie, deszczowo i dość chłodno. W sobotę na termometrach zobaczymy do 25 stopni Celsjusza, za to w niedzielę już poniżej 20.

Przyszły tydzień też nie zapowiada się przyjemnie. W poniedziałek pojawi się słońce, ale wciąż będzie dość chłodno. We wtorek czwartek i piątek możemy spodziewać się opadów deszczu. Jedynie w środę słońce wynurzy się na dłużej. 

Czytaj także: TOP 10 książek na wakacje! Sprawdźcie, co warto przeczytać latem! [RANKING]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy