Podlaskie: Skłamał, że w sklepie jest bomba - teraz odpowie przed sądem

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: Skłamał, że w sklepie jest bomba - teraz odpowie przed sądem Fałszywy alarm bombowy; pixabay.com/Digeman/CC0
Ilustracja do artykułu Podlaskie: Skłamał, że w sklepie jest bomba - teraz odpowie przed sądem

Zadzwonił z zastrzeżonego numeru, powiedział, że w sklepie jest bomba i rozłączył się. Za wywołanie fałszywego alarmu 15-latek stanie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.  

Do zdarzenia doszło w lutym tego roku. Augustowscy policjanci otrzymali informację o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednym ze sklepów w mieście.

- Ze zgłoszenia wynikało, że na numer stacjonarny sklepu, z zastrzeżonego numeru telefonu zadzwonił mężczyzna, który poinformował o tym, że w sklepie jest bomba, a następnie rozłączył się. Mundurowi ustalili, że alarm był fałszywy - mówi policjant z KMP w Łomży.

Okazało się, że "żartownisiem" jest 15-letni mieszkaniec Augustowa. Nastolatek wczoraj został przesłuchany i przyznał się do fałszywego wywołania alarmu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

>>> Białystok: Wypadek przy Wiewiórczej. Kierowca bmw wjechał w motocyklistę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 nadchodzi! MAPA festiwalu i informacje praktyczne już teraz na ESKA.pl

31 min
Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda, jeden z najlepszych polskich aktorów 27 czerwca 2017 roku obchodzi swoje 65 urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najlepsze sceny Lindy z takich filmów jak Psy, Kroll czy Sara.

57 min
Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Wyniki matury 2017 będą dostępne online? Kiedy i gdzie maturzyści mogą sprawdzić, jak poradzili sobie z egzaminem dojrzałości? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

1 godz. 25 min.
Harry Potter: analiza całej sagi na 20. rocznicę

Harry Potter: analiza całej sagi na 20. rocznicę

Z okazji 20. rocznicy wydania powieści Harry Potter i Kamień Filozoficzny mamy dla was ekscytującą analizę całej sagi! Ile razy pojawiają się zaklęcia? Który stwór dominuje w książce? Czy dobro pokonało zło? Sprawdź!

1 godz. 34 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy