Podlaskie: Miał ponad 4 promile i wsiadł za kółko!

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: Miał ponad 4 promile i wsiadł za kółko! Miał w organizmie ponad 4 promile; policja.pl
Ilustracja do artykułu Podlaskie: Miał ponad 4 promile i wsiadł za kółko!

Ponad cztery promile - tyle alkoholu w organizmie miał rekordzista, którego w miniony weekend zatrzymali podlascy policjanci. Mężczyzna wpadł po stłuczce z innym autem.  

W miniony weekend podlascy policjanci znów zatrzymali kilku pijany kierowców. Tym razem padły dwa rekordy. Pierwszy pijany kierowca wpadł  na ulicy Piłsudskiego Badanie stanu trzeźwości mieszkańca Sokółki wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo 22-latek w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany na ulicy Cmentarnej w Łapach. Mężczyzna chwilę wcześniej na jednej z przyległych ulic zderzył się z peugeotem. Okazało się, że 35-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Ostatniego pijanego kierowcę mundurowi zatrzymali w minioną niedzielę w miejscowości Stanisławowo. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, żę  dwóch pijanych mężczyzn jadących skuterem zajeżdża drogę i krzyczy do innych uczestników ruchu. Skierowani na miejsce mundurowi już po kilku minutach od zgłoszenia zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skutera. Od 26-letniego mieszkańca gminy Zabłudów i 35-letniego pasażera funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile u młodszego, oraz blisko 3,8 promila alkoholu w organizmie u starszego z zatrzymanych.

Mężczyznom grozi do dwóch lat więzienia. 

>>> Tragedia na Podlasiu. W Narwi utonął 32-letni wędkarz

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy