Podlaskie: Miał ponad 4 promile i wsiadł za kółko!

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: Miał ponad 4 promile i wsiadł za kółko! Miał w organizmie ponad 4 promile; policja.pl
Ilustracja do artykułu Podlaskie: Miał ponad 4 promile i wsiadł za kółko!

Ponad cztery promile - tyle alkoholu w organizmie miał rekordzista, którego w miniony weekend zatrzymali podlascy policjanci. Mężczyzna wpadł po stłuczce z innym autem.  

W miniony weekend podlascy policjanci znów zatrzymali kilku pijany kierowców. Tym razem padły dwa rekordy. Pierwszy pijany kierowca wpadł  na ulicy Piłsudskiego Badanie stanu trzeźwości mieszkańca Sokółki wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo 22-latek w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany na ulicy Cmentarnej w Łapach. Mężczyzna chwilę wcześniej na jednej z przyległych ulic zderzył się z peugeotem. Okazało się, że 35-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Ostatniego pijanego kierowcę mundurowi zatrzymali w minioną niedzielę w miejscowości Stanisławowo. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, żę  dwóch pijanych mężczyzn jadących skuterem zajeżdża drogę i krzyczy do innych uczestników ruchu. Skierowani na miejsce mundurowi już po kilku minutach od zgłoszenia zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skutera. Od 26-letniego mieszkańca gminy Zabłudów i 35-letniego pasażera funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile u młodszego, oraz blisko 3,8 promila alkoholu w organizmie u starszego z zatrzymanych.

Mężczyznom grozi do dwóch lat więzienia. 

>>> Tragedia na Podlasiu. W Narwi utonął 32-letni wędkarz

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy