Podlaskie: Będą masowe zatrzymania samochodów

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: Będą masowe zatrzymania samochodów Wzmożone kontrole na drogach; policja.pl
Ilustracja do artykułu Podlaskie: Będą masowe zatrzymania samochodów

Przed nami długi weekend, który rozpocznie się już jutro. Wielu z nas wybierze się na kilka dni za miasto. W związku z tym policjanci zapowiadają częstsze kontrole drogowe.

Wzmożone kontrole w wielu miastach naszego województwa rozpoczęły się już w środę rano. Policjanci tradycyjnie sprawdzają przede wszystkim stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów. Mundurowi skontrolują również stan trzeźwości kierowców. 

Nie będzie taryfy ulgowej dla piratów drogowych nie przestrzegających ograniczeń prędkości czy wyprzedzających "na trzeciego". Ponadto spodziewajcie się na trasach radiowozów wyposażonych w wideorejestratory. 

Miejsca najczęstszych kontroli prędkości na Podlasiu.

Na podstawie danych zebranych w aplikacji Yanosik zostało stworzone zestawienie wskazujące punkty na mapie Polski, w których policja najczęściej dokonuje kontroli prędkości. 

Miejsca kontroli prędkości rozsiane są po całym województwie przy drogach krajowych, z niewielką przewagą Białegostoku (2 obszary przy ul. Zabłudowskiej i Jana Klemensa Branickiego) oraz Grajewa (2 miejsca przy ul. Mikołaja Kopernika i ul. Ełckiej). 

Specjaliści marki Yanosik wzięli pod lupę wszystkie najważniejsze święta w Polsce oraz długie weekendy  tj. Wielkanoc, Boże Narodzenie i Nowy Rok, majówka, Boże Ciało, Wszystkich Świętych, 15 sierpnia w 2016 roku. Badane okresy uwzględniały również dni dojazdowe i przedłużające weekend. Uzyskane wyniki wskazały miejsca stałych kontroli, gdzie niezależnie od rodzaju święta zawsze odnotowywane są pomiary prędkości. 

>>> Podlaskie: Mknął jak wariat krajową ósemką przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 100 km!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy