Podlaskie: 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu. Mógł na tym zarobić ponad 3,5 miliona złotych!

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu. Mógł na tym zarobić ponad 3,5 miliona złotych! 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu.; Straż Graniczna
Ilustracja do artykułu Podlaskie: 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu. Mógł na tym zarobić ponad 3,5 miliona złotych!

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej udaremnili przemyt 117 kg haszyszu o szacunkowej wartości ponad 3,5 mln zł. Narkotyki wywęszył pies - Cenzus.    

Narkotyki należały do Rosjanina. Mężczyzna próbował wyjechać z Polski przez drogowe przejście graniczne w Kuźnicy. Funkcjonariusze sprawdzili pojazd, którym podróżował cudzoziemiec, pies służbowy SG Cenzus zaznaczył jego wnętrze sugerując możliwe miejsce ukrycia narkotyków. 

Okazało się, że pod przednimi siedzeniami, w desce rozdzielczej samochodu znajduje się 221 zamkniętych hermetycznie paczek różnej wielkości z suszem roślinnym. Użyty tester narkotyczny wykazał, że jest to haszysz.

Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia. 

>>> Tragedia na Podlasiu. W Narwi utonął 32-letni wędkarz

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy