Podlaskie: 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu. Mógł na tym zarobić ponad 3,5 miliona złotych!

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu. Mógł na tym zarobić ponad 3,5 miliona złotych! 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu.; Straż Graniczna
Ilustracja do artykułu Podlaskie: 41-latek chciał przemycić 117 kg haszyszu. Mógł na tym zarobić ponad 3,5 miliona złotych!

Funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej udaremnili przemyt 117 kg haszyszu o szacunkowej wartości ponad 3,5 mln zł. Narkotyki wywęszył pies - Cenzus.    

Narkotyki należały do Rosjanina. Mężczyzna próbował wyjechać z Polski przez drogowe przejście graniczne w Kuźnicy. Funkcjonariusze sprawdzili pojazd, którym podróżował cudzoziemiec, pies służbowy SG Cenzus zaznaczył jego wnętrze sugerując możliwe miejsce ukrycia narkotyków. 

Okazało się, że pod przednimi siedzeniami, w desce rozdzielczej samochodu znajduje się 221 zamkniętych hermetycznie paczek różnej wielkości z suszem roślinnym. Użyty tester narkotyczny wykazał, że jest to haszysz.

Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia. 

>>> Tragedia na Podlasiu. W Narwi utonął 32-letni wędkarz

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy