Podlaskie: 38-latek wykrwawił się przed jednym z marketów. Miał podcięte gardło

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: 38-latek wykrwawił się przed jednym z marketów. Miał podcięte gardło Tragedia przed marketem; policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Podlaskie: 38-latek wykrwawił się przed jednym z marketów. Miał podcięte gardło

Dramatyczne sceny rozegrały się na parkingu przed rajgrodzką Biedronką. 38-letni mężczyzna wykrwawił się na oczach rodziny i świadków.  

Do zdarzenia doszło 6 sierpnia około godziny 16:15. Magdalena P. wraz z Dariuszem P. i czteroletnią córką przyjechali samochodem osobowym do Biedronki w Rajgrodzie. Po zaparkowaniu samochodu kobieta z córką udały się w kierunku marketu. Dariusz P. pozostał w aucie. Po chwili mężczyzna wyszedł z samochodu trzymając się za szyję. Obficie krwawił.

Po wykonaniu paru kroków upadł w pobliżu miejsca zaparkowanego samochodu na ziemię. Magdalena P. niezwłocznie powiadomiła pogotowie ratunkowe i policję. Służby medyczne przeprowadziły reanimację, jednak mężczyzny nie udało się uratować. Magdalena P. wraz córką zostały przewiezione do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu Dariusza P. było zatrzymanie układu krążeniowo oddechowego powstałe w wyniku obfitego krwotoku spowodowanego rozcięciem powłok szyjnych. Prowadzone postępowanie zmierza do ustalenia okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Prokuratura Rejonowa w Grajewie prowadzi w tej sprawie postępowanie.

>>> Podlaskie: Tragedia podczas prac polowych. Nie żyje 59-latek

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 5 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 9 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 31 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy