Legionowa w rękach drogowców. Zajrzeliśmy na plac budowy [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Legionowa w rękach drogowców. Zajrzeliśmy na plac budowy [WIDEO] Remont Legionowej i Kaczorowskiego; Łukasz Stepaniuk
Ilustracja do artykułu Legionowa w rękach drogowców. Zajrzeliśmy na plac budowy [WIDEO]

Trwa remont jednej z głównych arterii drogowych Białegostoku. Drogowcy zajęli jeden pas ulicy Legionowej i Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

Remont zakończy się jeszcze w 2017 roku. W tym czasie kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami o których pisaliśmy tutaj:

>>>Uwaga, od dziś zmiana organizacji ruchu na ul. Legionowej!

Inwestycja jest bardzo oczekiwana szczególnie przez rowerzystów. Przy drodze powstanie nowa ścieżka, która połączy centrum miasta z szeroką i bardzo popularną wśród cyklistów ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż ulicy Kardynała Wyszyńskiego i Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Teraz rowerzyści muszą korzystać z ruchliwej ulicy, bądź chodnika, a to przypominamy jest niezgodne z przepisami o ruchu drogowym. 

Sprawdziliśmy jak przebiegają prace na zamkniętym pasie drogowym. 

Inwestycja będzie polegała na przebudowie ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego na odcinku od ul. Cieszyńskiej do ul. Rynek Sienny. Przebudowany zostanie również dalszy fragment drogi – czyli ul. Legionowa – na odcinku od Rynku Siennego do ul. M. Skłodowskiej–Curie. Długość ulic, które mają być przebudowane, wynosi w sumie ok. 660 m. 

>>>Tor Wschodzący Białystok. Pojawiła się już nawierzchnia, wkrótce będzie ogrodzenie

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

32 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 18 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 22 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 44 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy