Latem białostoczanie będą mogli usiąść na "sprytnych ławkach"

Zdjęcie z artykułu: Latem białostoczanie będą mogli usiąść na "sprytnych ławkach" Sprytne ławki w Białymstoku; wikipedia.org/Gumisza/CC
Ilustracja do artykułu Latem białostoczanie będą mogli usiąść na "sprytnych ławkach"

"Sprytne ławki" w centrum Białymstoku staną pod koniec czerwca. Będzie ich pięć - później może pojawią się nowe. Magistrat ogłosił właśnie przetarg na ich dostawę i montaż.      

Sprytne ławki wyposażone będą w panel słoneczny i minimum dwa porty USB. Dzięki temu będziemy mogli naładować baterię w telefonie, a także szybko skorzystać z internetu. Niektóre dodatkowo będą posiadały stojak rowerowy.

 Ławki mają się pojawić na Rynku Kościuszki oraz na ulicach: Liniarskiego (obok budynku Uniwersytetu w Białymstoku), Kilińskiego oraz na ulicy Kalinowskiego w pobliżu Białostockiego Teatru Lalek.

Inwestycja będzie zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017. Jej koszt to 103 tysiące złotych.

>>> Magiczne Podlasie Południowe. Zobacz fantastyczne zdjęcia nadbużańskich terenów [GALERIA]

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia od ESKA INFO

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 47 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 5 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 44 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 47 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy