Łapy: Zaginął 35-letni mężczyzna. Trwają poszukiwania [RYSOPIS]

Zdjęcie z artykułu: Łapy: Zaginął 35-letni mężczyzna. Trwają poszukiwania [RYSOPIS] Zaginął Marcin Kamiński; policja.gov.pl
Ilustracja do artykułu Łapy: Zaginął 35-letni mężczyzna. Trwają poszukiwania [RYSOPIS]

Funkcjonariusze  z komisariatu w Łapach poszukują 35-letniego Marcina Kamińskiego. Mężczyzna zaginął 18 kwietnia 2017 roku.

Mężczyzna zaginął 18 kwietnia 2017 roku. Z policyjnych ustaleń wynika, że Marcin Kamiński wyjechał z domu w Gąsówce Starej około godziny 13.00 seatem ibiza koloru szarego o numerze rejestracyjnym BIA 82KT. Od tamtej pory mężczyzna nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, bluzę sportową z kapturem koloru szarego, kurtkę ortalionową koloru granatowego oraz buty trapery koloru żółtego.

Zaginiony ma 184 cm, waży około 90 kg, ma ciemne włosy i brązowe oczy.

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z prowadzącym sprawę – 85 715 8218, dyżurnym Komisariatu Policji w Łapach - 85 715 8212  lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 997 lub 112.

>>> Białystok: Pijani rodzice "opiekowali się" malutkimi dziećmi

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 54 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 12 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 51 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 54 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy