Dzieci poleciały do Krakowa wojskowym helikopterem

Zdjęcie z artykułu: Dzieci poleciały do Krakowa wojskowym helikopterem bajkowa podroz; bajkowa.eu
Ilustracja do artykułu Dzieci poleciały do Krakowa wojskowym helikopterem

Troje podpieczonych Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei” wraz z mamami wyruszyło w niezwykłą „Podróż Nadziei” do Krakowa. Fundacji udało się zorganizować transport wojskowym śmigłowcem z białostockich Krywlan do Warszawy, a następnie wojskowym samolotem ze stolicy do Krakowa. Powrót również zapewni Wojsko Polskie i Ministerstwo Obrony Narodowej. 

W Krakowie na dzieci i rodziców czeka mnóstwo niespodzianek od wizyty w Podziemiach Sukiennic, po Wawel, Wieliczkę czy najwspanialszy Park Rozrywki Energylandia. Wszystko po to, aby  wynagrodzić Im trudy choroby onkologicznej, aby chociaż na te pięć dni zapomniały o bólu i chorobie. Do Białegostoku wycieczka wróci w najbliższy wtorek.

Działająca w Białymstoku Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei" prowadzi wiele akcji, których celem jest wsparcie i dawanie radości chorym dzieciom i ich rodzicom. Życie tych małych pacjentów jest nieustanną walką o każdy następny dzień. Niestety, większość z tych dni jest podporządkowana schorzeniu i pełna cierpienia. Wśród tak wielu smutnych chwil, muszą być również takie wyjątkowe, w których nie pamięta się o dolegliwości i codziennych troskach. Chwile radości i szczęścia stanowią bowiem największą siłę w zmaganiach z bezlitosną chorobą.

Fundacja „Bajkowa Fabryka Nadziei” już po raz 8 organizuje „Podróż Nadziei” przy wsparciu Ministerstwa oraz Wojska Polskiego.

>>> W Lesie Zwierzynieckim powstaną alejki dla pieszych i rowerzystów

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

18 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 4 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 8 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 30 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy