Dbajmy o Białystok i nie zaśmiecajmy swojego miasta!

Zdjęcie z artykułu: Dbajmy o Białystok i nie zaśmiecajmy swojego miasta! Nie zaśmiecjamy Białegostoku; pixabay.com/Antranias/CC0
Ilustracja do artykułu Dbajmy o Białystok i nie zaśmiecajmy swojego miasta!

Wszechobecne na ulicach plakaty i ulotki szpecą miasto. To nie tylko kwestia walorów estetycznych ale też respektowania prawa - przypomina białostocka straż miejska. Aby uświadomić mieszkańców, funkcjonariusze wystartowali z akcją "Nie zaśmiecaj swojego miasta".            

Funkcjonariusze chcą przypomnieć mieszkańcom Białegostoku, że umieszczanie plakatów, ogłoszeń czy ulotek w miejscach niedozwolonych grozi mandatem nawet do 500 złotych. Plakaty z informacją na ten temat zostaną powieszone na tablicach informacyjnych w blokach.

Mundurowi przypominają, że ulotki wywieszać można tylko w miejscach do tego przeznaczonych, np. na słupach ogłoszeniowych. Z kolei na terenach prywatnych plakaty można wywieszać tylko za zgodą właściciela.

>>> Ponad 350 kierowców z mandatami. Podlaska drogówka przeprowadziła akcję "Prędkość"

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

33 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 19 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 23 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 45 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy