Białystok: Zagadkowe zdarzenie przy ul. Legionowej. Nie żyje mężczyzna

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Zagadkowe zdarzenie przy ul. Legionowej. Nie żyje mężczyzna smierć meżczyzny; policja.pl
Ilustracja do artykułu Białystok: Zagadkowe zdarzenie przy ul. Legionowej. Nie żyje mężczyzna

Tragedia w jednym z bloków przy ulicy Legionowej w Białymstoku. Policjanci próbowali ratować mężczyznę. Niestety bezskutecznie.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę (17.06) późnym wieczorem w rejonie ulicy Legionowej. Do jednego z mieszkań została wezwana policja oraz pogotowie ratunkowe. Na miejscu znaleziono nieprzytomnego mężczyznę, mimo szybkiej próby reanimacji nie udało się go uratować. Ciało zostało zabrane do Zakładu Medycyny Sądowej gdzie mają zostać wyjaśnione okoliczności śmierci. Na razie biuro prasowe białostockiej policji nie udziela żadnych informacji.  Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

>>> Podlaskie: Mknął jak wariat krajową ósemką przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 100 km!

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy