Białystok: Z budynku PGE ewakuowano 108 osób

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Z budynku PGE ewakuowano 108 osób Ewakuacja z budynku PGE; Grzegorz Kluczyński
Ilustracja do artykułu Białystok: Z budynku PGE ewakuowano 108 osób

Z budynku PGE Dystrybucja Białystok ewakuowano 108. Na szczęście podejrzenia o wycieku niebezpiecznej substancji nie potwierdziły się. 

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8:00. Z białostockiego oddziału PGE Dystrybucja ewakuowano ponad 100 osób. Podejrzewano, że rozlała się toksyczna substancja nieznanego pochodzenia. Pracownicy skarżyli się na nieprzyjemny, duszący zapach.

- Okazało się, że podejrzenia te nie potwierdziły się - nie wykryto toksycznej substancji - mówi Marcin Janowski, rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Sanepid po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń zezwolił na użytkowanie budynku. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i pogotowie, a także grupa chemiczna. Akcja zakończyła się około godziny 9:00.

>>> W Białymstoku znów poleje się krew. Startuje wiosenna edycja Wampiraidy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?

27 min
Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej niesie za sobą mocne przesłanie! Trzeba być cierpliwym i pamiętać, że nasze czyny wracają, jak bumerang. Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 15 min.
Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz - Dzielne Kobiety: premiera singla i teledysku

Paulina Przybysz prezentuje nowy singiel pt. Dzielne Kobiety, który zapowiada autorski solowy album artystki, wydany po raz pierwszy pod jej własnym nazwiskiem.   

2 godz. 38 min.
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!

2 godz. 47 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy