Białystok: Z budynku PGE ewakuowano 108 osób

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Z budynku PGE ewakuowano 108 osób Ewakuacja z budynku PGE; Grzegorz Kluczyński
Ilustracja do artykułu Białystok: Z budynku PGE ewakuowano 108 osób

Z budynku PGE Dystrybucja Białystok ewakuowano 108. Na szczęście podejrzenia o wycieku niebezpiecznej substancji nie potwierdziły się. 

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8:00. Z białostockiego oddziału PGE Dystrybucja ewakuowano ponad 100 osób. Podejrzewano, że rozlała się toksyczna substancja nieznanego pochodzenia. Pracownicy skarżyli się na nieprzyjemny, duszący zapach.

- Okazało się, że podejrzenia te nie potwierdziły się - nie wykryto toksycznej substancji - mówi Marcin Janowski, rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Sanepid po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń zezwolił na użytkowanie budynku. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i pogotowie, a także grupa chemiczna. Akcja zakończyła się około godziny 9:00.

>>> W Białymstoku znów poleje się krew. Startuje wiosenna edycja Wampiraidy

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2017 - data, bilety

Bilety na najbardziej roztańczony festiwal w Polsce już w sprzedaży! Ostróda Festiwal po raz kolejny będzie wydarzeniem muzycznym roku, a wszystko już 28 i 29 lipca w Czerwonych Koszarach!

2 godz. 38 min.
Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2: kiedy premiera? Obsada, zwiastun

Wataha 2 - poznaliśmy datę premiery nowych odcinków jednego z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Sprawdź szczegóły drugiego sezonu hitowej produkcji HBO.

4 godz. 14 min.
Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29.07.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Mecz Legia - Sandecja 29 lipca jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wywołuje sporo emocji. Wszystko za sprawą sędziego, który pochodzi z...Warszawy. Gdzie obejrzeć mecz? Będzie transmisja TV i ONLINE?

4 godz. 43 min.
Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017!

Sarahah to nowa najpopularniejsza aplikacja. Co to jest Sarahah i co ma wspólnego ze Snapchatem? Czy jest bezpieczna? Sprawdzamy, o co chodzi!

5 godz. 9 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy