Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja?

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja? Czarny PSIEmarsz w Białymstoku; pixabay.com/Gabriela_Neumeier/CC0
Ilustracja do artykułu Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja?

Takiej akcji w naszym mieście jeszcze nie było. W niedzielę przez Białystok przejdzie Czarny PSIEmarsz.

W godzinach 11:00 - 13:00 maszerować będą czarne psy ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Czworonogom o tej maści trudniej znaleźć jest stałe domy, a ludzie niechętnie je adoptują. PSIEmarsz rozpocznie się pod Teatrem Dramatycznym, i kierując się w stronę posągu Psa Kawelina przemierzy białostockie Planty. Czarne czworonogi przejdą również obok Kościoła Farnego i zakończą swą wędrówkę przy Ratuszu.

W spacerze wezmą udział wolontariusze schroniska ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi. Celem marszu jest prezentacja psów do adopcji i promocja idei wolontariatu wśród mieszkańców naszego miasta.

>>> Białystok: Uwaga, od jutra duże zmiany w rozkładach jazdy autobusów. Sprawdźcie szczegóły

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 - MAPA festiwalu

Open'er 2017 nadchodzi! MAPA festiwalu i informacje praktyczne już teraz na ESKA.pl

32 min
Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda FILMY: Psy, Kroll, Sara - najlepsze sceny VIDEO 18+

Bogusław Linda, jeden z najlepszych polskich aktorów 27 czerwca 2017 roku obchodzi swoje 65 urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najlepsze sceny Lindy z takich filmów jak Psy, Kroll czy Sara.

58 min
Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Matura 2017 - WYNIKI online. Kiedy i gdzie sprawdzić?

Wyniki matury 2017 będą dostępne online? Kiedy i gdzie maturzyści mogą sprawdzić, jak poradzili sobie z egzaminem dojrzałości? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

1 godz. 26 min.
Harry Potter: analiza całej sagi na 20. rocznicę

Harry Potter: analiza całej sagi na 20. rocznicę

Z okazji 20. rocznicy wydania powieści Harry Potter i Kamień Filozoficzny mamy dla was ekscytującą analizę całej sagi! Ile razy pojawiają się zaklęcia? Który stwór dominuje w książce? Czy dobro pokonało zło? Sprawdź!

1 godz. 35 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy