Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja?

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja? Czarny PSIEmarsz w Białymstoku; pixabay.com/Gabriela_Neumeier/CC0
Ilustracja do artykułu Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja?

Takiej akcji w naszym mieście jeszcze nie było. W niedzielę przez Białystok przejdzie Czarny PSIEmarsz.

W godzinach 11:00 - 13:00 maszerować będą czarne psy ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Czworonogom o tej maści trudniej znaleźć jest stałe domy, a ludzie niechętnie je adoptują. PSIEmarsz rozpocznie się pod Teatrem Dramatycznym, i kierując się w stronę posągu Psa Kawelina przemierzy białostockie Planty. Czarne czworonogi przejdą również obok Kościoła Farnego i zakończą swą wędrówkę przy Ratuszu.

W spacerze wezmą udział wolontariusze schroniska ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi. Celem marszu jest prezentacja psów do adopcji i promocja idei wolontariatu wśród mieszkańców naszego miasta.

>>> Białystok: Uwaga, od jutra duże zmiany w rozkładach jazdy autobusów. Sprawdźcie szczegóły

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

2 godz. 54 min.
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

3 godz. 12 min.
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

3 godz. 51 min.
Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Matura 2017 z polskiego - najgorsze odpowiedzi, nie popełnij tych błędów!

Prawie każdemu z nas zdarza popełnić czasem jakiś błąd i zazwyczaj Niestety na maturze z języka polskiego pomyłki i literówki nie ujdą nikomu płazem. 

3 godz. 54 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy