Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja?

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja? Czarny PSIEmarsz w Białymstoku; pixabay.com/Gabriela_Neumeier/CC0
Ilustracja do artykułu Białystok: Ulicami miasta przejdzie Czarny PSIEmarsz. Co to za akcja?

Takiej akcji w naszym mieście jeszcze nie było. W niedzielę przez Białystok przejdzie Czarny PSIEmarsz.

W godzinach 11:00 - 13:00 maszerować będą czarne psy ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Czworonogom o tej maści trudniej znaleźć jest stałe domy, a ludzie niechętnie je adoptują. PSIEmarsz rozpocznie się pod Teatrem Dramatycznym, i kierując się w stronę posągu Psa Kawelina przemierzy białostockie Planty. Czarne czworonogi przejdą również obok Kościoła Farnego i zakończą swą wędrówkę przy Ratuszu.

W spacerze wezmą udział wolontariusze schroniska ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi. Celem marszu jest prezentacja psów do adopcji i promocja idei wolontariatu wśród mieszkańców naszego miasta.

>>> Białystok: Uwaga, od jutra duże zmiany w rozkładach jazdy autobusów. Sprawdźcie szczegóły

 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy