Tagi:

Białystok: Szedł ulicą i wyrywał lusterka samochodów. Zdemolował też klatkę schodową

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Szedł ulicą i wyrywał lusterka samochodów. Zdemolował też klatkę schodową Wandal niszczył lusterka w samochodach; pixabay.com/CC0
Ilustracja do artykułu Białystok: Szedł ulicą i wyrywał lusterka samochodów. Zdemolował też klatkę schodową

28-latek szedł ulicą i wyrywał lusterka zaparkowanych aut. Mężczyzna był kompletnie pijany i noc spędził w izbie wytrzeźwień.     

Do zdarzenia doszło na osiedlu Piasta. Białostoccy policjanci w rozmowie ze świadkiem ustalili, że młody mężczyzna zniszczył lusterko w zaparkowanym w pobliżu samochodzie. Dzięki rysopisowi przekazanemu przez zgłaszającego, już po kilku minutach mundurowi zauważyli podejrzanego, który siedział na pobliskiej ławce z młodą kobietą

Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Okazało się, że 28-latek po kłótni z 27-latką zerwał lusterka w czterech pojazdach. Pokrzywdzeni ustalili swoje straty na łączną kwotę ponad 2,5 tysiąca złotych. Dodatkowo agresywny mężczyzna podejrzewany jest o wybicie szyby w klatce schodowej kilka bloków dalej.

Wandal trafił na wytrzeźwiałkę. 

>>> Są już pierwsze interwencje strażaków w regionie. Przez Podlasie przechodzą burze [ZDJĘCIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

34 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 20 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 24 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 46 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy