ASF nie daje za wygraną - kolejne ogniska na Podlasiu [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: ASF nie daje za wygraną - kolejne ogniska na Podlasiu [WIDEO] Kolejne ognisko ASF; pixabay.com/Pexels/CC0
Ilustracja do artykułu ASF nie daje za wygraną - kolejne ogniska na Podlasiu [WIDEO]

Wirus afrykańskiego pomoru świń nie odpuszcza. Główny Lekarz Weterynarii potwierdził kolejne ognisko na Podlasiu. 

Tym razem weterynarze wykryli wirus w gospodarstwie w gminie Siemiatycze. Jak podano w komunikacie, rolnicy hodowali trzy sztuki trzody chlewnej. Zgodnie z procedurami w gospodarstwie wdrożone zostały procedury związane z likwidacją choroby (utylizacja zwierzyny).

To już 33 ognisko tej choroby w Polsce, a 10 w tym roku. Wszystkie tegoroczne ogniska stwierdzono w województwach podlaskim i lubelskim.

ZOBACZ WIDEO o ASF:

>>> Białystok: Zagadkowe zdarzenie przy ul. Legionowej. Nie żyje mężczyzna

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy