Uwaga, utrudnienia drogowe na Dziesięcinach i ul. Skorupskiej!

Zdjęcie z artykułu: Uwaga, utrudnienia drogowe na Dziesięcinach i ul. Skorupskiej! Utrudnienia drogowe na Dziesięcinach; pixabay.com/CC0
Ilustracja do artykułu Uwaga, utrudnienia drogowe na Dziesięcinach i ul. Skorupskiej!

W Białymstoku trwają remonty dróg. Tym razem utrudnienia drogowe mogą wystąpić na Dziesięcinach. 

Od środy (03.08) do 31 sierpnia będą utrudnienia w ruchu na ul. gen. J. Hallera. Kierowcy muszą szczególnie uważać na odcinku od skrzyżowania z ul. Dziesięciny do skrzyżowania z ul. Świętokrzyską, gdzie wystąpi ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Ponadto do 14 sierpnia zostanie zamknięta dla ruchu drogowego ul. Skorupska, na odcinku od ul. Piasta do budynku nr 48. Prace prowadzone będą etapowo. Rozpoczną się od ul. Piasta i postępować będą w kierunku ul. Słonimskiej. Na czas prowadzenia prac obowiązywać będzie objazd ulicą Słonimską.

>>> Białystok: Zaatakowali mężczyznę na wózku inwalidzkim w samym centrum miasta

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

29 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 15 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 19 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 41 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy