Uwaga, prace przy budowie Trasy Niepodległości w Białymstoku . Kierowcy - będą utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: Uwaga, prace przy budowie Trasy Niepodległości w Białymstoku . Kierowcy - będą utrudnienia Utrudnienia w związku z budową Trasy Niepodległości; pixabay.com/MichaelGaida/CC0
Ilustracja do artykułu Uwaga, prace przy budowie Trasy Niepodległości w Białymstoku . Kierowcy - będą utrudnienia

W związku z budową Trasy Niepodległości kierowcy muszą przygotować się na kolejne utrudnienia. Prace dotyczą odcinka od ul. Narodowych Sił Zbrojnych do Alei I. J. Paderewskiego.      

Prace rozpoczęły się dziś (09.03) i potrwają do 16 marca. Drogowcy zajmą część jezdni lub postawią wygrodzenia na osiedlach  Leśna Dolina, Zielone Wzgórza i Starosielce.

Utrudnień możemy spodziewać się na ulicach:

  • ks. J. Popiełuszki – zostaną wyłączone z ruchu wewnętrzne pasy ruchu na wysokości skrzyżowania z ul. Korycińską oraz od skrzyżowania z drogą wewnętrzną (na wysokości bloku nr 13 przy ul. Szarych Szeregów) do wysokości bloku nr 12 przy ul. Powstańców.
  • Wrocławskiej – na wysokości skrzyżowania z ul. Zielonogórską zostanie wygrodzona wyspa dzieląca.
  • Al. Niepodległości – zawężenie jezdni na wysokości bloku nr 22 przy ul. Konwaliowej oraz na wysokości bloku nr 56 przy ul. Zielonogórskiej.
  • Klepackiej – zawężenie jezdni na odcinku od bloku nr 85 do bloku nr 58 przy ul. Lawendowej.

Trasa Niepodległości ma być gotowa do końca 2018 roku. Będzie zaczynać się od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ul. Narodowych Sił Zbrojnych i będzie prowadzić do ul. Wiadukt na granicy Białegostoku i Kleosina.

>>> Pierwsze na Podlasiu święto tatuażu to ogromny sukces! Za nami Tattoo Week Białystok [GALERIA,AUDIO,WIDEO]

 

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia od ESKA INFO

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

32 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 18 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 22 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 44 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy