Uwaga, nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO

Zdjęcie z artykułu: Uwaga, nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO Uwaga, nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO; pixabay.com/CC0
Ilustracja do artykułu Uwaga, nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO

Od piątku (11.08) nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów Przewozów Regionalnych na trasie Białystok - Czeremcha. Trwają prace modernizacyjne. 

Trwa modernizacja linii kolejowej Białystok - Czeremcha. Remonty wkraczają w drugą fazę, dlatego zmieni się organizacja przewozów na tej trasie. Ruch pociągów zostanie przywrócony na odcinku z Białegostoku do Bielska Podlaskiego, a prace wymagające całkowitego wstrzymania ruchu pociągów przeniosą się na odcinek Bielsk Podlaski - Czeremcha.

Ponadto zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza. Od 11 sierpnia nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Podbielu i Gregorowcach, a w Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach autobusy będą się zatrzymywały na przystankach PKS w tych miejscowościach. Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. 

W autobusach nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

>>> Przy ulicy Zwierzynieckiej powstanie ścieżka rowerowa

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

29 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 15 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 19 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 41 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy