Uwaga, jeden z przystanków w centrum Białegostoku będzie nieczynny!

Zdjęcie z artykułu: Uwaga, jeden z przystanków w centrum Białegostoku będzie nieczynny! Jeden przystanek będzie nieczynny; UMB
Ilustracja do artykułu Uwaga, jeden z przystanków w centrum Białegostoku będzie nieczynny!

Od 7 sierpnia na jednym z przystanków w Białymstoku autobusy nie będą się zatrzymywać. Trwa remont nawierzchni.    

Chodzi o przystanek  Pałacowa/Hotel (nr inw. 282). Od poniedziałku (7.08) autobusy linii 2, 5 oraz 8 będą zatrzymywały się na przystanku al.Piłsudskiego/Pałacowa, po skręcie z ul. Pałacowej.

Natomiast autobusy linii 28 oraz N4 będą kursowały z pominięciem przystanku Pałacowa/Hotel. Najbliższy przystanek dla tych linii znajduje się na ul. Mickiewicza (Mickiewicza/Uniwersytet Medyczny). 

>>> Tragiczny wypadek w Dobrzyniewie Dużym. Zginął motocyklista

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

28 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 14 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 18 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 40 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy