Podlaskie: Pociągiem do Warszawy w mniej niż dwie godziny. Od 11 czerwca zmiana rozkładu jazdy PKP

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: Pociągiem do Warszawy w mniej niż dwie godziny. Od 11 czerwca zmiana rozkładu jazdy PKP zmiana rozkładu PKP; pixabay.com/Didgeman
Ilustracja do artykułu Podlaskie: Pociągiem do Warszawy w mniej niż dwie godziny. Od 11 czerwca zmiana rozkładu jazdy PKP

Przed podróżą upewnijcie się co do dokładnej godziny odjazdu i przyjazdy pociągu. Są lekkie zmiany.

W stolicy będziemy szybciej. Czas podróży do Warszawy Wschodniej skróci się nawet o 10 minut. To oznacza, że z Białegostoku do stolicy dojedziemy w mniej niż 2 godziny.

Latem z Białegostoku bez problemu pociągiem dojedziecie na Mazury. PKP uruchomiło nowe sezonowe pociągi. W weekendy ze stolicy Podlasia dojedziecie do Giżycka pociągiem TLK NIEGOCIN relacji Łódź Fabryczna - Giżycko. Nowości w rozkładzie to także nocny pociąg TLK POSEJDON z Białegostoku do Szczecina. Wraca także pociąg relacji Białystok - Waliły. Pierwszy odjedzie już w najbliższą sobotę.

Informacje znajdziecie na stronie internetowej PKP lub w kasach biletowych. 

>>> Białystok: Mieszkańcy mogą wybrać, gdzie pojawią się nowe stojaki rowerowe

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy