Podlaskie: Pociągiem do Warszawy w mniej niż dwie godziny. Od 11 czerwca zmiana rozkładu jazdy PKP

Zdjęcie z artykułu: Podlaskie: Pociągiem do Warszawy w mniej niż dwie godziny. Od 11 czerwca zmiana rozkładu jazdy PKP zmiana rozkładu PKP; pixabay.com/Didgeman
Ilustracja do artykułu Podlaskie: Pociągiem do Warszawy w mniej niż dwie godziny. Od 11 czerwca zmiana rozkładu jazdy PKP

Przed podróżą upewnijcie się co do dokładnej godziny odjazdu i przyjazdy pociągu. Są lekkie zmiany.

W stolicy będziemy szybciej. Czas podróży do Warszawy Wschodniej skróci się nawet o 10 minut. To oznacza, że z Białegostoku do stolicy dojedziemy w mniej niż 2 godziny.

Latem z Białegostoku bez problemu pociągiem dojedziecie na Mazury. PKP uruchomiło nowe sezonowe pociągi. W weekendy ze stolicy Podlasia dojedziecie do Giżycka pociągiem TLK NIEGOCIN relacji Łódź Fabryczna - Giżycko. Nowości w rozkładzie to także nocny pociąg TLK POSEJDON z Białegostoku do Szczecina. Wraca także pociąg relacji Białystok - Waliły. Pierwszy odjedzie już w najbliższą sobotę.

Informacje znajdziecie na stronie internetowej PKP lub w kasach biletowych. 

>>> Białystok: Mieszkańcy mogą wybrać, gdzie pojawią się nowe stojaki rowerowe

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy