Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Termin robót związanych z Trasą Niepodległości uległ wydłużeniu

Zdjęcie z artykułu: Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Termin robót związanych z Trasą Niepodległości uległ wydłużeniu Utrudnienia drogowe w Białymstoku; eska.pl
Ilustracja do artykułu Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Termin robót związanych z Trasą Niepodległości uległ wydłużeniu

Kolejne utrudnienia czekają kierowców w związku z remontami w Białymstoku. Gorzej przejezdne będą między innymi ulice Armii Krajowej i Boboli. 

Prace prowadzone są od ulicy Narodowych Sił Zbrojnych do Alei Paderewskiego. Utrudnień możemy spodziewać się na ulicach:

Wrocławskiej – na wysokości skrzyżowania z ul. Zielonogórską została wygrodzona wyspa dzieląca.
Niepodległości – zawężenie jezdni na wysokości bloku nr 22 przy ul. Konwaliowej oraz na wysokości bloku nr 36 przy ul. Zielonogórskiej.
Klepackiej – zawężenie jezdni na odcinku od bloku nr 85 do bloku nr 58 przy ul. Lawendowej.

Od środy gorzej przejezdna jest również ul. Armii Krajowej, na wysokości pętli autobusowej (w pobliżu skrzyżowania z ul. Bacieczki). Piesi będą mogli poruszać się chodnikiem wzdłuż pętli. 

Od czwartku (16.03) wystąpią utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulic: A. Boboli i ks. J. Popiełuszki - zawężona zostanie ulica A. Boboli na czas budowy powiększenia łuku dla skręcających w prawo z ul. Ks. J. Popiełuszki.

>>> Latem białostoczanie będą mogli usiąść na "sprytnych ławkach"

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

32 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 18 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 22 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 44 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy