Białystok: Uwaga, od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15, 22 i N3

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Uwaga, od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15, 22 i N3 Zmiana trasy autobusów w Białymstoku; wikipedia.org/ HenrykBorawski/CC
Ilustracja do artykułu Białystok: Uwaga, od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15, 22 i N3

Zmiana trasy linii nr 15, 22 i N3. Ulica Radzymińska na odcinku od ul. Poleskiej do ul. Gołdapskiej  od środy (24.05) będzie zamknięta.      

W związku z zamknięciem ulicy Radzymińskiej na odcinku od ul. Poleskiej do ul. Gołdapskiej od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15,22 i N3.

- autobusy linii 15 kursujące do ELEKTROCIEPŁOWNI pojadą trasą zastępczą ulicami: 
Piłsudskiego - Bohaterów Getta - Poleska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Radzymińska - Zagumienna - Sokólska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Andersa;

- autobusy linii 15 kursujące na skróconej trasie do BIAŁOSTOCZKU pojadą trasą zastępczą ulicami:  Poleska - Tysiąclecia Państwa Polskiego/ST.PALIW - Sokólska - Zagumienna.

- autobusy linii 22 w obu kierunkach pojadą trasą zastępczą ulicami: Poleska - Jagienki - Sienkiewicza i dalej stałą trasą;

- autobusy linii N3 w kierunku Nowego Miasta ulicami: Jagienki - Poleska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Sokólska - Zagumienna - Radzymińska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Poleska - Bohaterów Getta - al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą. 

Na trasach zastępczych obowiązują istniejące przystanki.

>>> Podlaskie: Wypadek na DK19. Bus zderzył się z ciężarówką. Trzy osoby w szpitalu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

23 sierpnia 2017, 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

23 sierpnia 2017, 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

23 sierpnia 2017, 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

23 sierpnia 2017, 16:21

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy