Białystok: Uwaga, od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15, 22 i N3

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Uwaga, od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15, 22 i N3 Zmiana trasy autobusów w Białymstoku; wikipedia.org/ HenrykBorawski/CC
Ilustracja do artykułu Białystok: Uwaga, od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15, 22 i N3

Zmiana trasy linii nr 15, 22 i N3. Ulica Radzymińska na odcinku od ul. Poleskiej do ul. Gołdapskiej  od środy (24.05) będzie zamknięta.      

W związku z zamknięciem ulicy Radzymińskiej na odcinku od ul. Poleskiej do ul. Gołdapskiej od jutra zmieni się trasa autobusów linii nr 15,22 i N3.

- autobusy linii 15 kursujące do ELEKTROCIEPŁOWNI pojadą trasą zastępczą ulicami: 
Piłsudskiego - Bohaterów Getta - Poleska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Radzymińska - Zagumienna - Sokólska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Andersa;

- autobusy linii 15 kursujące na skróconej trasie do BIAŁOSTOCZKU pojadą trasą zastępczą ulicami:  Poleska - Tysiąclecia Państwa Polskiego/ST.PALIW - Sokólska - Zagumienna.

- autobusy linii 22 w obu kierunkach pojadą trasą zastępczą ulicami: Poleska - Jagienki - Sienkiewicza i dalej stałą trasą;

- autobusy linii N3 w kierunku Nowego Miasta ulicami: Jagienki - Poleska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Sokólska - Zagumienna - Radzymińska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Poleska - Bohaterów Getta - al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą. 

Na trasach zastępczych obowiązują istniejące przystanki.

>>> Podlaskie: Wypadek na DK19. Bus zderzył się z ciężarówką. Trzy osoby w szpitalu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.

23 czerwca 2017, 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.

23 czerwca 2017, 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?

23 czerwca 2017, 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!

23 czerwca 2017, 16:46
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy