Białystok: Utrudnienia w ruchu na ul. Armii Krajowej, Szarych Szeregów i Magnoliowej

Zdjęcie z artykułu: Białystok: Utrudnienia w ruchu na ul. Armii Krajowej, Szarych Szeregów i Magnoliowej Utrudnienia drogowe Białystok; pixabay.com/Jarmoluk/CC0
Ilustracja do artykułu Białystok: Utrudnienia w ruchu na ul. Armii Krajowej, Szarych Szeregów i Magnoliowej

Trwa budowa Trasy Niepodległości w Białymstoku. W związku z tym wystąpią liczne utrudnienia drogowe.     

Utrudnienia wystąpią od środy (09.08) na odcinku od ul. Narodowych Sił Zbrojnych do Alei I. J. Paderewskiego i będą polegać na połówkowym zawężeniu jezdni. Na czas prowadzenia prac nadal będzie można dojechać do parkingów, posesji i zatok autobusowych. 

Utrudnienia dotyczą ulic:

  • Armii Krajowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Bacieczki do drogi dojazdowej do bloku nr 31 oraz na odcinku od drogi dojazdowej do bloku nr 29 do drogi dojazdowej do bloku nr 34,
  • Szarych Szeregów, na odcinku od drogi dojazdowej do bloku nr 90 do budowanej Trasy Niepodległości,
  • Magnoliowej, na odcinku od drogi dojazdowej do bloku nr 10 do Al. Niepodległości oraz od drogi wewnętrznej położonej równolegle do Al. Niepodległości do ul. Lawendowej.

Prace potrwają ok. 2 miesięcy.

>>> Byli tak pijani, że wjeżdżali w płoty, wywracali się na quadach i uciekali przed policją. Jeden z nich wiózł malutkie dziecko

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

27 min
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

1 godz. 13 min.
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

2 godz. 17 min.
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

2 godz. 39 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź!! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy